Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Radni Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

VIII kadencja 2018-2023

 

imię i nazwisko kontakt  
Kazimierz Czerniak k.czerniak@nowogrodziec.pl  
Brigida Beata Domusa b.domusa@nowogrodziec.pl  
Łukasz Konrad Izydorczyk l.izydorczyk@nowogrodziec.pl Przewodniczący rady
Czesława Janiec c.janiec@nowogrodziec.pl  
Zbigniew Kapusta z.kapusta@nowogrodziec.pl  
Tadeusz Józef Karasiewicz t.karasiewicz@nowogrodziec.pl  
Arkadiusz Kosior a.kosior@nowogrodziec.pl  
Artur Kozioł a.koziol@nowogrodziec.pl  
Mirosław Mielnik m.mielnik@nowogrodziec.pl Wiceprzewodniczący rady
Mariusz Miler m.miler@nowogrodziec.pl  
Kamil Różnicki k.roznicki@nowogrodziec.pl  
Krzysztof Waldemar Sadowski k.sadowski@nowogrodziec.pl  
Michał Marcin Sudoł m.sudol@nowogrodziec.pl  
Antonina Szelechowicz a.szelechowicz@nowogrodziec.pl  
Radosław Mariusz Urbanik r.urbanik@nowogrodziec.pl  

 

 

Wersja XML